Scroll to top

Adaptacja


Pomożemy Ci w aklimatyzacji w nowym miejscu pracy

Rozumiemy jak trudna bywa aklimatyzacja pracownika, w nowym miejscu, z dala od domu. Mamy świadomość z jakimi wyzwaniami i problemami może się to wiązać. Dlatego od samego początku proponujemy kompleksową pomoc i wsparcie.

Bierzemy na siebie wszystkie niezbędne sprawy formalne związane z pobytem i pracą. Zaczynając od obsługi administracyjno-prawnej, po zapoznaniu z aktualną sytuacją, kulturą, obyczajami. Zapewniamy odbiór z lotniska, pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania. Dbamy o wszystkie kwestie organizacyjne i formalne, bierzemy na siebie sprawy urzędowe.

Zapewniamy tzw. pakiet informacyjny, w skład którego wchodzi mapa, szczegóły dotyczące atrakcyjnych i potrzebnych miejsc, użyteczne numery telefonów. Przygotowaliśmy też zestaw praktycznych porad obejmujące wszystkie podstawowe potrzeby związane z codziennym życiem i pracą. To oczywiście nie wszystko.

Negocjujemy w Twoim imieniu warunki umowy z pracodawcą, ustalamy wszystkie szczegóły, łącząc Twoje potrzeby i oczekiwania przyszłego pracodawcy. W razie potrzeby proponujemy także pomoc domową, gosposię lub opiekunkę do dzieci, którą wybierzesz samodzielnie.

Organizujemy całe zaplecze prawno-administracyjne. Pomagamy w otwarciu rachunku bankowego, skompletowaniu dokumentów imigracyjnych, wiz, numeru PESEL, NIP, zameldowania, karty pobytu itp.

W razie potrzeby pomagamy w znalezieniu przedszkola, szkoły oraz innych placówek edukacyjnych.

Na Twoje życzenie opiekujemy się miejscem zamieszkania, utrzymaniem czystości oraz szybkiej pomocy w razie zaistnienia ewentualnych awarii technicznych.

Wszystko to, abyś w krótkim czasie i bez obaw zaadoptował się w nowych warunkach. Nasza pomoc nie zawsze wygląda tak samo. Staramy się ją dostosować do indywidualnych oczekiwań. Dlatego też zapraszamy do kontaktu z nami. Opowiedz nam o swojej sytuacji, planach, problemach, potrzebach i pozwól sobie pomóc!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.