Scroll to top

Agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie

Nasza agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie pomaga osobom z zagranicy znaleźć stałe zatrudnienie. Pośredniczymy w kontaktach pomiędzy pracodawcami a obcokrajowcami szukającymi posady w naszym kraju. Szukamy pracowników z Ukrainy na zlecenie firm z wielu branż. Obcokrajowcom pomagamy natomiast złożyć odpowiednie wnioski, zdobyć numer PESEL i dopełnić formalności niezbędne do legalnego zatrudnienia.

Z naszej agencji pracy dla Ukraińców korzystają osoby o różnych potrzebach. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami szukającymi ludzi do pracy fizycznej, jak i tymi specjalizującymi się np. w rachunkowości, branży IT czy handlu międzynarodowym. Do Polski często trafiają bowiem obcokrajowcy wysoko wykwalifikowani, którzy potrzebują zatrudnienia na odpowiednim stanowisku. Są oni cenieni zwłaszcza w sytuacji, gdy posługują się kilkoma językami obcymi.

Oferujemy pracę dla obcokrajowców w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Niektóre ze stanowisk wymagają realizowania częstych wyjazdów. Dopasowujemy odpowiednie stanowisko do potrzeb i kwalifikacji danej osoby. Działamy też jako agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców, którzy szukają zatrudnienia jedynie na kilka kolejnych miesięcy.

Nasza ukraińska agencja pracy to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla obcokrajowców, którzy nie mieszkali wcześniej w Polsce i nie posługują się językiem polskim. Pomagamy tłumaczyć dokumenty i przedstawiamy wszystkie formalności, jakie należy dopełnić w celu legalnego zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu.