Scroll to top

Agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie

Nasza agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie pomaga osobom z zagranicy znaleźć stałe zatrudnienie. Pośredniczymy w kontaktach pomiędzy pracodawcami a obcokrajowcami szukającymi posady w naszym kraju. Szukamy pracowników z Ukrainy na zlecenie firm z wielu branż. Obcokrajowcom pomagamy natomiast złożyć odpowiednie wnioski, zdobyć numer PESEL i dopełnić formalności niezbędne do legalnego zatrudnienia. Osoby chcące podjąć pracę w Polsce mogą na przykład skorzystać z naszego wsparcia w zakresie uzyskania karty pobytu czasowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutowaniu pracowników z zagranicy, dzięki czemu wiemy dokładnie, czego oczekują firmy ich poszukujące. Dostarczamy przedsiębiorcom pracowników, którzy idealnie spełniają ich oczekiwania. Również pracownicy biorący udział w rekrutacjach przeprowadzanych przez naszą agencję pracy, są zadowoleni z ich efektów. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności i, jeśli są Państwo zainteresowani usługami, skontaktowania się z agencją.

Jakie firmy korzystają z pomocy naszej agencji pracy dla Ukraińców?

Z naszej agencji pracy dla Ukraińców korzystają osoby o różnych potrzebach. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami szukającymi ludzi do pracy fizycznej, jak i tymi specjalizującymi się np. w rachunkowości, branży IT czy handlu międzynarodowym. Do Polski często trafiają bowiem obcokrajowcy wysoko wykwalifikowani, którzy potrzebują zatrudnienia na odpowiednim stanowisku. Są oni cenieni zwłaszcza w sytuacji, gdy posługują się kilkoma językami obcymi. Firmy poszukujące pracownika zgłaszają się do naszej agencji i zlecają nam przeprowadzenie rekrutacji. Szukamy pracowników z Ukrainy, a także innych krajów, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę dotyczącą rynku pracy, dzięki czemu pracodawcy nie muszą samodzielnie przeprowadzać tego procesu. Pozwala im to zaoszczędzić sporo czasu. Nie każda firma ma bowiem własny dział HR, a znalezienie zewnętrznych specjalistów może potrwać bardzo długo. Duża część przedsiębiorców szukających pracowników z Ukrainy zgłasza się więc do nas. W naszej agencji pracy dla Ukraińców każdy obcokrajowiec znajdzie zatem wiele atrakcyjnych ofert pracy.

W jaki sposób agencja pomaga znaleźć pracę pracownikom z Ukrainy?

Oferujemy pracę dla obcokrajowców w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Niektóre ze stanowisk wymagają realizowania częstych wyjazdów. Dopasowujemy odpowiednie stanowisko do potrzeb i kwalifikacji danej osoby. Bardzo sprawnie rekrutujemy pracowników z Ukrainy dla firm działających praktycznie w każdej branży. Dzięki temu mogą one zatrudnić osobę spełniającą wszystkie wymagania stawiane na danym stanowisku. Działamy też jako agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców, którzy szukają zatrudnienia jedynie na kilka kolejnych miesięcy. Są to przede wszystkim takie branże jak budownictwo, logistyka i transport, produkcja czy gastronomia. Wielu obcokrajowców zwracających się po pomoc do naszej agencji pracy dla Ukraińców decyduje się również na pracę w branży spożywczej i różnorodne prace porządkowe.

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców – szukamy pracowników z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy i innych wschodnich krajów, takich jak Litwa Białoruś czy Estonia, cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku pracy. Są oni dla przedsiębiorców z Polski szansą na uzupełnienie braków kadrowych. Poszukiwani są zarówno wykwalifikowani pracownicy, jak i osoby do prostych, niewymagających wykształcenia prac. Wiele ofert dotyczy pracy tymczasowej. Pracownicy tymczasowi ze Wschodu mogą w Polsce liczyć na wyższe zarobki niż w swoim kraju. Warto więc skorzystać z usług naszej agencji pracy tymczasowej dla Ukraińców i obcokrajowców z innych krajów. Prowadzimy kompleksowe pośrednictwo pracy dla Ukraińców, którzy chcą podjąć aktywność zawodową na terenie naszego kraju.

Nasza ukraińska agencja pracy to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla obcokrajowców, którzy nie mieszkali wcześniej w Polsce i nie posługują się językiem polskim. Pomagamy tłumaczyć dokumenty i przedstawiamy wszystkie formalności, jakie należy dopełnić w celu legalnego zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu. Działamy w Warszawie i okolicach.