Scroll to top

Doradztwo biznesowe


Pomożemy przy wszystkim

Nasza agencja wspiera pracowników i przedsiębiorców w zróżnicowany sposób. Nasze wsparcie może mieć bardzo praktyczną formę czy też ograniczać się do doradztwa. Dzięki doświadczonej kadrze specjalistów możemy zaproponować usługi consultingowe wysokiej jakości, obejmujące:

 • ocenę ryzyka inwestycyjnego
 • badania i analizę danego rynku
 • analizę konkurencji
 • badania marketingowe
 • porady prawne
 • rejestrację i prowadzenie firmy w Polsce (strategia i formalności)
 • uzyskanie niezbędnych dokumentów, pozwoleń
 • sprawy administracyjno-kadrowe
 • rekrutację pracowników z Ukrainy, Gruzji, Białorusi itd.
 • optymalizację kosztów firmowych

Nasza pomoc może mieć dowolny zakres, zależny od realnych, indywidualnych potrzeb. Może ograniczać się do doradztwa albo mieć bardziej praktyczny wymiar. Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, takie elastyczne podejście przynosi największe korzyści.

Mamy wiedzę, doświadczenie, sprawdzone rozwiązania, a przede wszystkim zrozumienie. Nasze usługi doradcze i wsparcie biznesowe pozwolą Ci zaoszczędzić czas i środki finansowe. Pomożemy szybciej zorganizować właściwie działania, zoptymalizować je, obrać właściwe cele i rozwinąć skrzydła. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż, oferując kompleksowe usługi. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią pomożemy w dopełnianiu formalności i obraniu właściwego kierunku działania.

Usługi dla obywateli Polski i obcokrajowców

Nasze usługi są niezwykle szerokie. Pomagamy zarówno obywatelom Polski prowadzącym działalność gospodarczą, jak i obcokrajowcom, którzy mają swoją firmę, ale planują przenieść się do naszego kraju. Wówczas konieczne jest bowiem dopełnienie wielu skomplikowanych formalności. W każdym kraju prawo działa w nieco inny sposób, dlatego tak ważne jest skonsultowanie się ze specjalistami. Zatrudniamy osoby, które orientują się w aktualnych przepisach i reagują na ich zmiany na bieżąco. Tacy specjaliści pomagają uniknąć sytuacji, w której przedsiębiorca nie dopełni wymaganych formalności i narazi się na konsekwencje prawne.

Pomagamy zwłaszcza przedsiębiorcom z Polski, którzy szukają pracowników ze Wschodu. Proponujemy kompleksowe usługi. Wspieramy we wszystkich formalnościach związanych z prowadzeniem działalności. Pomagamy zakładać firmę i prawidłowo rozliczać się z urzędami, zwłaszcza gdy zatrudniasz pracowników. Pośredniczymy też w kontaktach z osobami z zagranicy szukającymi zatrudnienia. To my podpisujemy z nimi umowy, a następnie udostępniamy ich na zasadach leasingu przedsiębiorcy. Pozwala to na odciążenie pracodawcy z wielu obowiązków, jednocześnie zapewniając ręce gotowe do pracy.

Jeśli szukasz porady, rozwiązania, masz problemy, które trudno rozwiązać Ci samodzielnie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą agencją. Porozmawiajmy o szczegółach i umówmy się na konsultację!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.