Scroll to top
en pl ru

Rekrutacja

Usługa rekrutacji pracowników to jedna z chętniej wybieranych form współpracy z naszą agencją, a przy okazji jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozyskanie wartościowego i wykwalifikowanego pracownika.

Dobór pracowników jest oparty o wielostopniową selekcję, dzięki której upewniamy się, że umiejętności kandydatów będą pokrywać się z Państwa wymaganiami. Wykorzystujemy w swojej pracy takie metody jak analiza życiorysu i ankiet biograficznych. Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne, przeprowadzamy testy psychologiczne, testy wiedzy, techniki symulacyjne, próbki pracy, dyskusje grupowe, prezentacje, case study, gry decyzyjne. Dbamy też o to aby wszystkie referencje od poprzednich pracodawców zostały odpowiednio zweryfikowane.

Prowadzimy zarówno firmę, jak i potencjalnych pracowników przez cały proces rekrutacyjny, aktywnie w nim uczestnicząc. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, pomagamy pracownikowi zaadoptować się w nowej rzeczywistości, przejmując wszystkie obowiązki formalne i organizacyjne.

Abyśmy mogli dopasować właściwego kandydata pod konkretne zadania i cele, konieczne będzie uzyskanie konkretnych informacji dotyczących chociażby wymaganej specjalizacji pracownika (pracowników), liczbę miejsc pracy itp.

Nasze biuro

Santina Sp. z o.o.

Możesz nas odwiedzić

W godzinach

Poniedziałek – Piątek
10:00 – 18:00

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.