Scroll to top

Rekrutacja

Usługa rekrutacji pracowników to jedna z chętniej wybieranych form współpracy z naszą agencją, a przy okazji jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozyskanie wartościowego i wykwalifikowanego pracownika.

Dobór pracowników jest oparty o wielostopniową selekcję, dzięki której upewniamy się, że umiejętności kandydatów będą pokrywać się z Twoimi wymaganiami. Wykorzystujemy w swojej pracy takie metody jak analiza życiorysu i ankiet biograficznych. Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne, przeprowadzamy testy psychologiczne, testy wiedzy, techniki symulacyjne, próbki pracy, dyskusje grupowe, prezentacje, case study, gry decyzyjne. Dbamy też o to, aby wszystkie referencje od poprzednich pracodawców zostały odpowiednio zweryfikowane.

Prowadzimy zarówno firmę, jak i potencjalnych pracowników przez cały proces rekrutacyjny, aktywnie w nim uczestnicząc. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pomagamy pracownikowi zaadoptować się w nowej rzeczywistości, przejmując wszystkie obowiązki formalne i organizacyjne.

Abyśmy mogli dopasować właściwego kandydata pod konkretne zadania i cele, konieczne będzie uzyskanie konkretnych informacji dotyczących chociażby wymaganej specjalizacji pracownika (pracowników), liczbę miejsc pracy itp.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy i Wschodu

W ostatnim czasie zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją pracowników z Ukrainy, Gruzji, Białorusi oraz innych wschodnich państw. Do naszego kraju masowo zjeżdżają bowiem obcokrajowcy, którzy próbują zacząć tu nowe życie. Pomagamy im znaleźć zatrudnienie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy. Często są to bowiem osoby, które płynnie porozumiewają się po angielsku. Obecnie najwięcej jest wśród nich obywateli Ukrainy. Osoby te posiadają wykształcenie i doświadczenie zawodowe, które z pewnością przydadzą się polskim pracodawcom. Podejmując się rekrutacji pracowników z Ukrainy, dbamy o to, by spełniali oni wszystkie wymagania postawione przez firmę chcącą zatrudnić nową osobę. Dzięki temu pracodawca uzyska odpowiedniego kandydata, który pomoże w rozwijaniu przedsiębiorstwa.

Przeprowadzamy cały proces rekrutacji, dopasowując odpowiednią ofertę do kwalifikacji danej osoby. Wybieramy dla niej właściwe miejsce zatrudnienia i pośredniczymy w kontaktach z pracodawcą. Pracownik podpisuje umowę z naszą agencją. Szukamy odpowiedniej pracy dla obcokrajowców w Warszawie, zarówno w wersji tymczasowej, jak i stałej. Wiele osób decyduje się bowiem na zatrudnienie tylko na kilka miesięcy, w tym czasie ucząc się języka polskiego. Współpraca z nami jest doskonałym rozwiązaniem na start, a także sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy przed powrotem do swojej ojczyzny.

Rekrutacja pracowników, czyli odciążenie dla pracodawców

To my zajmujemy się rekrutacją pracowników, co jest bardzo dużym atutem dla pracodawcy. Przedsiębiorca nie musi bowiem martwić się koniecznością organizowania rozmów o pracę dla nawet kilkudziesięciu kandydatów. Prowadzenie rekrutacji przez nas pozwala na oszczędzenie zarówno czasu, jak i środków. Pracodawca nie musi bowiem organizować pomocy zewnętrznych specjalistów od HR, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami do przeprowadzania rozmów o pracę. To my wyręczamy go we wszystkich formalnościach i gwarantujemy bezpieczeństwo całej współpracy. Nasza oferta obejmuje zarówno rekrutację pracowników z Polski, jak i z zagranicy. W przypadku kandydatów z innych krajów oferujemy też obsługę w zakresie zdobycia wymaganych pozwoleń oraz innych dokumentów. Nasze usługi z zakresu rekrutacji pracowników z Ukrainy czy innych państw Wschodnich są więc kompleksowe. Pracodawca nie musi praktycznie niczym się martwić. Nasza agencja załatwi wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami zarówno osoby szukające pracy, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy owocną współpracę i zminimalizowanie liczby niezbędnych formalności.

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.