Scroll to top

Wypełnianie wniosków

Bardzo często cudzoziemcy mają trudności z wypełnianiem dokumentów i odpowiednich wniosków. Problemem są nie tylko bariery językowe. Często dochodzi do tego znikoma znajomość polskich przepisów, co może mieć znaczenie przy organizacji swojego pobytu i pracy w Polsce.

Przygotowując wnioski i dokumenty ważne jest dopilnowanie wszystkich niezbędnych wymogów formalnych, złożenie ich w odpowiednie ręce, z zachowaniem stosownych terminów. Korzystając ze wsparcia naszej agencji, niwelujesz ryzyko opóźnień i komplikacji. Co ważne, zachowujesz pełną kontrolę nad całym procesem uzyskania zezwolenia, na każdym etapie załatwiania sprawy. Przygotujemy poprawnie wypełnione wnioski, komplet dokumentów i dopilnujemy aby zostały szybko rozpatrzone. W trakcie przygotowywania dokumentów masz możliwość konsultacji zarówno samego procesu, jak kolejnych kroków.

Jeśli chcesz skorzystać z tej formy wsparcia, wystarczy skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy dalsze działania. Zapraszamy!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.