Scroll to top

Leasing pracowniczy


Wynajmij specjalistów do swojej firmy

Słowo leasing pochodzi z języka angielskiego i oznacza „wydzierżawić”. Jak można się łatwo domyślać, w przypadku leasingu pracowniczego, chodzi o wynajem pracownika lub pracowników zatrudnionych w jednej firmie, do innego przedsiębiorstwa.

Leasing pracowniczy ma wymierne korzyści. Sprawdza się świetnie, gdy pojawia się konieczność wykonania pojedynczego zlecenia, a w firmie brakuje wykwalifikowanych specjalistów. To dobre rozwiązanie, gdy z jakiegoś powodu mamy chwilowe niedobory kadrowe, albo po prostu nie chcemy angażować własnych pracowników do nowych zadań i zakłócać dotychczasowej organizacji pracy.

Pracownicy rekomendowani przez naszą firmę posiadają odpowiednie doświadczenie i referencje od poprzednich pracodawców. Są wykwalifikowani i przygotowani do spełnienia określonych funkcji i obowiązków. Firma otrzymuje oczekiwane wsparcie, a jednocześnie jego koszt jest niższy niż zatrudnienie.

Pracodawca otrzymuje pracownika, dopasowanego kompetencjami do przydzielonego zadania i oczekiwań, bez dodatkowych obowiązków formalnych i zobowiązań. Jako agencja przez cały czas, nadzorujemy zlecenie i bierzemy pełną odpowiedzialność za jego prawidłowe wykonanie. Monitorujemy sytuację, przejmujemy obowiązki związane z ubezpieczeniem, rozliczeniami podatkowymi, dokumentami, badaniami lekarskimi, szkoleniami BHP itp.

Przekonaj się osobiście jakie korzyści przyniesie Twojej firmie leasing pracowniczy. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.