Scroll to top

Warunki współpracy


Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami przebiegała komfortowo i efektywnie. Wierzymy, że decydujący wpływ ma tu praktyczna wiedza, oraz nasze indywidualne i elastyczne podejście. Jesteśmy zaangażowani w cały proces rekrutacyjny, natomiast zakres naszej współpracy może mieć różną formę. Zależnie od potrzeb i celu jakiemu ma służyć.

Mamy świadomość, że w przypadku zatrudniania cudzoziemców duże znaczenie mają kwestie formalne, które w całości bierzemy na siebie. Dzięki wieloletniej współpracy z konsulatami, Strażą Graniczną – jesteśmy w stanie załatwić sprawę szybciej niż inni.

Nasze wsparcie może mieć charakter wybiórczy, albo kompleksowy. Zadbamy o wszystkie wymagane dokumenty, zweryfikujemy najważniejsze informacje. Zorganizujemy całą podróż, jak również pomożemy pracownikom odnaleźć się w polskiej rzeczywistości. Zaczynając od zakupienia karty SIM do telefonu, po założenie konta bankowego, badania lekarskie, szkolenia.

W razie potrzeby nasza agencja zapewni tłumaczy (także języków dalekowschodnich), pełną obsługę kadrowo-płacową , pomożemy w zameldowaniu i wyrobieniu Karty Pobytu na terenie RP. Zakres naszych obowiązków i odpowiedzialności ustalamy indywidualnie. Dlatego serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.