Scroll to top
en pl ru

Zatrudnianie cudzoziemców


Pomożemy Twojej firmie w formalnościach

Jedną z naszych specjalizacji jest rekrutacja cudzoziemców. Wielu pracodawców niepotrzebnie rezygnuje z zatrudniania obcokrajowców, obawiając się zbyt dużej ilości procedur administracyjnych, konieczność uzyskania przez nich zezwolenia na pracę. Boją się chaosu organizacyjnego, ryzyka i przewlekłości.

Współpracując z naszą agencją, pracodawcy są zabezpieczeni. Bierzemy na siebie wszystkie formalności i kwestie organizacyjne, optymalizując czas i koszty z tym związane.

W ramach naszej oferty można wyróżnić wszystkie działania związane z legalizacją pobytu w Polsce, w tym:

  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy (zezwolenia na pracę, wnioski wizowych, karty pobytu, dokumenty dla kierowców międzynarodowych itd.),

  • przygotowanie i weryfikację niezbędnych do pracy badań, kursów i szkoleń,

  • zapoznanie pracowników z polskimi realiami, adaptacja, pomoc tłumaczy,

  • rozliczenia płacowe z pracownikami, z urzędami i instytucjami,

  • kontrola jakości pracy, doraźna pomoc zatrudnionym, rozwiązywanie bieżących problemów.

Zależy nam, aby ze współpracy były zadowolone obie strony – pracownik i firma, która go zatrudnia. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia i opinie naszych partnerów – ten cel udaje na się realizować. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą agencją.

Nasze biuro

Santina Sp. z o.o.

Możesz nas odwiedzić

W godzinach

Poniedziałek – Piątek
10:00 – 18:00

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.