Scroll to top

Zatrudnianie cudzoziemców


Pomożemy Twojej firmie w formalnościach

Jedną z naszych specjalizacji jest rekrutacja cudzoziemców. Wielu pracodawców niepotrzebnie rezygnuje z zatrudniania obcokrajowców, obawiając się zbyt dużej liczby procedur administracyjnych i konieczności uzyskania przez nich zezwolenia na pracę oraz karty czasowego pobytu. Boją się chaosu organizacyjnego, ryzyka i przewlekłości.

Współpracując z naszą agencją, pracodawcy są zabezpieczeni. Bierzemy na siebie wszystkie formalności i kwestie organizacyjne, optymalizując czas i koszty z tym związane.

W ramach naszej oferty można wyróżnić wszystkie działania związane z legalizacją pobytu w Polsce, w tym:

  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy (zezwolenia na pracę, wnioski wizowe, karty pobytu, dokumenty dla kierowców międzynarodowych itd.),
  • przygotowanie i weryfikację niezbędnych do pracy badań, kursów i szkoleń,
  • zapoznanie pracowników z polskimi realiami, adaptacja, pomoc tłumaczy,
  • rozliczenia płacowe z pracownikami, z urzędami i instytucjami,
  • kontrola jakości pracy, doraźna pomoc zatrudnionym, rozwiązywanie bieżących problemów.

Zależy nam, aby ze współpracy były zadowolone obie strony – pracownik i firma, która go zatrudnia. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia i opinie naszych partnerów – ten cel udaje na się realizować. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą agencją.

Pomoc dla pracowników ze Wschodu

Pracownicy ze Wschodu często mają problem z dopełnieniem niezbędnych formalności samodzielnie. Nasza firma zajmuje się pomocą w zebraniu wymaganych dokumentów oraz złożeniu określonych wniosków. Zanim podejmiesz legalną pracę w Polsce, musisz bowiem zdobyć stosowne pozwolenia, dotyczące zarówno zatrudnienia, jak i pobytu w naszym kraju. Pomagamy przed wszystkim tym pracownikom ze Wschodu, którzy nie obsługują się płynnie językiem polskim. Do naszego kraju trafiają bowiem osoby doskonale wykwalifikowane, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w konkretnych branżach. Często do przeprowadzki zmusza ich trudna sytuacja życiowa i geopolityczna. Odciążamy takie osoby z wielu obowiązków, gwarantując im zatrudnienie już w ciągu kilku tygodni od przyjazdu do Polski.

Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy, Gruzji, Białorusi i wielu innych krajów znajdujących się na Wschodzie. W naszej firmie pracują specjaliści posługujący się wschodnimi językami, co znacznie ułatwia komunikację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także niezbędnemu know-how i dużej wiedzy o rynku pracy, możemy rekrutować nawet duże wolumeny pracowników ze Wschodu w bardzo krótkim czasie. Ułatwiamy wzajemny kontakt pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, a także pomagamy szybko znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w naszym kraju. Dopasowujemy osobę o konkretnych kwalifikacjach do odpowiedniej oferty pracy. Dzięki temu pracodawca może zatrudnić pracownika idealnie spełniającego jego wymagania na dane stanowisko, co z kolei ułatwia rozwijanie firmy i podnoszenie jej dochodów. Pracownicy ze Wschodu najczęściej podejmują się pracy tymczasowej. Jest to zazwyczaj zatrudnienie w takich branżach jak budownictwo, logistyka i transport, produkcja, gastronomia, a także branża spożywcza i prace porządkowe.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Korzystanie z naszych usług jest opłacalne zarówno dla pracowników, jak i zatrudniających ich firm. Zminimalizowanie formalności pozwala na szybsze podjęcie zatrudnienia. To my podpisujemy umowy z obcokrajowcami i udostępniamy ich na zasadzie leasingu pracodawcy. Dzięki temu osoby ze Wschodu mają pewność, że zatrudnienie w danym miejscu jest w pełni bezpieczne, a w razie jakichkolwiek trudności mogą skontaktować się bezpośrednio z nami. Pracodawca nie musi natomiast dbać o formalności dotyczące każdego pracownika z osobna i podpisywanie osobnych umów. To wygodne rozwiązanie, na które decydują się przedsiębiorcy z wielu branż.

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach!

Napisz do nas jeżeli szukasz pracy albo chciałbyś zatrudnić pracowników. Chętnie pomożemy oraz doradzimy. Poza bezpośrednim wsparciem i przejęciem kluczowych obowiązków związanych z organizacją zatrudnienia, świadczymy też usługi doradcze i consultingowe. Doradztwo prawne, doradztwo zawodowe i biznesowe. W tym ocena ryzyka inwestycyjnego, analiza rynku i konkurencji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Santina Sp. z o.o. Agencję Pracy dla odpowiedzi na niniejszą wiadomość.